Jako první nabízíme dopravu zdarma po celé České republice při využití kurýrní služby GLS bez omezení hodnoty objednávky.

  

Jednotlivé kombinace možnosti přepravy a platby najdete v košíku při objednávání zboží:

  • Osobní odběr – zdarma od 1Kč
  • GLS – zdarma od 1 Kč
  • Uloženka – zdarma od 3000 Kč

 

All4sound - osobní odběr

Osobní Odběr - Objednané zboží si můžete vyzvednout na naší adrese. Jakmile bude objednávka připravena k odběru, budeme Vás informovat mailem nebo SMS zprávou. Za zboží můžete zaplatit hotově, nebo předem prostřednictvím e-shopu.

 

GLS

GLS - Objednané zboží posíláme kurýrní službou GLS. Většina zásilek je doručována v průběhu 24 hodin. O expedici budete informováni mailem. Při neúspěšném doručení Vás bude řidič kontaktovat a domluví se na bezplatném opakovaném doručení. Pokud si vyberete platbu dobírkou, úhradu provedete řidiči při převzetí zboží. Aktuální stav zásilky můžete sledovat na: www.gls.cz

 

Uloženka

Uloženka - Objednané zboží si můžete vyzvednou na pobočce Uloženky, kterou jste si vybrali v objednávce. Většina zásilek je doručována na pobočku Uloženky v průběhu 24 hodin. Nemusíte se starat, kde a kdy Vás zastihne kurýr, ale vyzvednete si zboží ve Vámi zvoleném čase. Jakmile bude objednávka na odběrném místě, budete informováni mailem nebo SMS zprávou. Standartní doba uložení zásilky je 7 dnů, tuto dobu si můžete samozřejmě prodloužit. Sledování zásilky je možné na adrese:  www.ulozenka.cz

  

Individuální doprava

V případě, že k odeslání objednaného zboží nebude možné využít výše uvedené způsoby dopravy (z důvodu nadměrných rozměrů nebo hmotnosti), zajistíme individuální dopravu a budeme Vás o této skutečnosti informovat. Samozřejmě i tato služba bude zcela zdarma a nebude mít vliv na dodací lhůtu. Spolupracujeme s ostatními přepravními společnostmi a máme i vlastní dopravu.