Rozšířili jsme naši nabídku o Boomwhackers!

Rozšířili jsme naši nabídku o Boomwhackers!

Přidali jsme na náš e-shop oblíbené melodické perkusivní nástroje Boomwhackers, které v poslední době zažívají obrovský boom. Přečtěte si, k čemu tyto barevné roury slouží a jak se s nimi pořádně vyřádit! 


Nažhav svůj zvuk se zesilovači BUGERA - Nově na All4sound

Nažhav svůj zvuk se zesilovači BUGERA - Nově na All4sound

Pokud hledáte opravdu kvalitní lampové kombo nebo zesilovač, který by obstál vedle mnohonásobně dražších legendárních zesilovačů, se značkou Bugera nešlápnete vedle. Bugera totiž velmi nápadně vychází z nákladnějších předloh, k čemuž se velice povedeně přiznává designem, a především zvukem a kvalitním zpracováním. V nabídce máme celolampová kytarová a baskytarová komba a zesilovače a další příslušenství.


TC Electronic - To nejlepší pro váš zvuk

TC Electronic - To nejlepší pro váš zvuk

Pro všechny experimentátory, zvukové archeology, hledače zvuku, nebo hudebníky, kteří prostě ví, po čem jdou, jsme do nabídky přidali kouzelné krabičky a další vychytávky od TC Electronic, které vašemu zvuku dodají ten správný směr, tvar výraz a originalitu. Jedná se o jedny z nejkvalitnějších a nejoceňovanějších produktů na trhu. V nabídce máme kytarové a baskytarové efekty, studiové efekty a procesory, baskytarové zesilovače a reproboxy.


Nově u nás Tannoy a Tanglewood

Mezi nově přidané značky na e-shopu all4sound.cz najdete Tannoy a Tanglewood. Oba tito výrobci mají své kořeny ve Velké Británii. Jeden se zaměřuje na ozvučení a ten druhý na kytary a další hudební nástroje.


Struny pro Vaše kytary

Struny pro Vaše kytary

Hráči na kytaru, ať už elektrickou či akustickou, poměrně často mění své opotřebené struny, a tak není na škodu, mít po ruce vždy o jeden balíček navíc. Proto jsme do naší nabídky zařadili další dva ostřílené výrobce strun Ernie Ball a Elixir, kteří tyto potřeby hravě pokryjí. 


Behringer

Behringer

Synonymum pro tuto německou značku, jednoho z největších výrobců audiotechniky, je kvalita, cenová dostupnost, dlouholetá zkušenost, široký výběr a proslulé produkty. Všechny tyto aspekty nás vedly k tomu, abychom produkty Behringer zařadili do naší nabídky. 


Nabízíme produkty značky Audient

Nabízíme produkty značky Audient

Jedním z našich posledních přírůstků v našem portfoliu značek, je britský Audient. Vyznačuje se profesionální výbavou za přijatelnou cenu. V nabídce ale také naleznete menší audio kamarády, kteří doplní např. Vaši domácí pracovnu, či studio. Budete se tak moci pyšnit zařízeními, které také najdete ve významných studiích po celém světě, jako jsou Abbey Road Studios, Pete Townshend's Eel Pie Studios a nebo House of Blues v USA.


Nově u nás značka Comica

Nově u nás značka Comica

Jste Youtuber, baví Vás komentování, moderování, či jakýkoliv hlasový záznam? Potom je tento článek věnován zejména Vám. Ale samozřejmě také všem, jež se obecně zajímají o vše kolem hudebního dění. Pojďme na to.


Akční slevy 'Black Friday' na All4sound

Akční slevy 'Black Friday' na All4sound

'Black Friday' je v plném proudu! I u nás si můžete vychutnat akční slevy na spousty produktů, a to nejen v jeden den, ale rovnou po dobu celých dvou týdnů. Akce na více jak 250 hudebních nástrojů, vybavení a dalšího příslušenství různých značek probíhá až do 29. 11. 2020.


Carlsbro, Ritter, Soundsation

Carlsbro, Ritter, Soundsation

V rozšiřování sortimentu nepolevujeme a zavádíme do svých řad nové značky. Na e-shopu All4sound nyní nově v nabídce naleznete produkty britského výrobce Carlsbro, špičkové švýcarské obaly a pouzdra značky Ritter a italského hřebce Soundsation.  

Další