Cort AD MINI OP - Akustická kytara + pouzdro zdarma B Stock

Akce -27% B-stock
84 bodů do věrnostního systému
Cena
2 950 Kč

Běžná cena
4 040 Kč

Ušetříte
27% (1 090 Kč)

Výrobce
Cort

Kód produktu
P04428

Kytara má lehkou kosmetickou vadu na lemu. viz foto. Na zboží se vztahuje běžná záruční doba.

Řada Standard je jednou z nejpopulárnějších mezi akustickými kytarami. U výrobce Cort je označena zkratkou AD. Je to série pro začátečníky, ale také pro pokročilé hráče, kteří nechtějí do nástroje investovat větší peníze. Díky kvalitní materiálům a velmi dobrému zpracování je tato kytara skvělou volbou v poměru kvality k ceně – zkrátka za takhle nízkou cenu nenajdete tak kvalitní kytaru na trhu. 

Smrková přední deska 

Smrk je skvěla volba pro růžné hudební styly. Garantuje skvělou rovnováhu mezi pevností a flexibilitou, a právě proto je častou volbou pro přední desky akustických kytar. 

Mahagonové luby, zadní deska a krk 

Jasný tón a důraz na střední tóny je důvod, proč je mahagon nejčastěji používán pro výrobu akustických kytar. Krk je také vyhotoven z mahagonu. Pečlivě spojený krk je vizitkou Cortu a garantuje kvalitu zvuku. Hmatník a kobylka jsou vyrobené z palisandrového dřeva. Kobylka je speciálně tvarovaná pro pevnější držení ladění a garantuje pohodlí při hraní. Na nástroji jsou natažené kvalitní struny D’Addario.

Velikost korpusu 3/4 Mini

Zmenšený korpus ve velikosti 3/4 je perfektní pro cestování, ale i pro děti nebo začínající kytaristy. Malé rozměry nemají vliv na hlasitost a vyznění.

Smrková přední deska 

Smrk je skvělá volba pro různé hudební styly. Garantuje skvělou rovnováhu mezi pevností a flexibilitou, a právě proto je častou volbou pro přední desky akustických kytar. 

Mahagonové luby, zadní deska a krk 

Jasný tón a důraz na střední tóny je důvod, proč je mahagon nejčastěji používán pro výrobu akustických kytar. Krk je také vyhotoven z mahagonu.

Menzura 578 mm

Kratší menzura usnadňuje hru dětem a kytaristům s menšími dlaněmi.

Pouzdro Gig-bag

Pouzdro Gig Bag je součástí sady

Parametry
Barva výrobce Open Pore Natural
Barva Natural
Počet strun 6
Velikost 3/4
Výřez Ne
Korpus Vrstvený
Přední deska Smrk
Zadní deska Mahagon
Luby Mahagon
Hmatník Palisandr
Menzura 578 mm
Šířka nultého pražce 43 mm
Počet pražců 19
Snímač Ne
Integrovaná ladička Ne