P00707

Na dotaz

2 550 Kč s DPH

Nejnovějším přírůstkem do kolekce EasyPlay Cortu je akustická kytara AF510 s velikostí těla Concert, šířkou nultého pražce 42 mm, užším profilem krku a strunami D’Addario, které pomáhají hráčům na jejich cestě. Kytara AF510 je speciálně navržena pro začátečníky, ale použité materiály a vlastnosti patří k řadám profi.

Tělo Concert

Velikost těla Concert je menší a produkuje soustředěnější a vyváženější zvuk než Dreadnaught s menším důrazem na basy, silným středovým rozsahem a jasnějšími a sladšími výškami. Tato sonická rovnováha těla Concert je ideální pro hraní technikou fingerpicking, stejně jako pro sólovou hru s jednotlivými notami.

Smrkový top

Smrk vytváří ideální rovnováhu mezi silou a flexibilitou, a proto je velice populární jako dřevo, které se hodí pro přední desky akustických kytar. Smrk je ideální pro různé hudební žánry a styly hry.

Mahagonové luby a zadní deska

Jasný tón a důraz na střední tóny je důvod, proč je mahagonové dřevo po desetiletí standardem pro luby a zadní desku akustických kytar.

Struny D’Addario Light Gauge

Použité struny D’Addario usnadňují hraní akordů a jednotlivých not pro začátečníky a mírně pokročilé, kterých ruce nejsou ještě plně zvyklé na hraní. Povlečené struny jsou více odolné proti potu a nečistotám a díky tomu stále znějí čerstvě i po dlouhé době užívání.

Menzura 628 mm pro snadnou hru

Akordy jsou základní prvky hudby a pokud je od samého začátku hrajete správně, bude tato zkušenost solidním základem pro další hudební vývoj. Cort zkrátil u všech kytar EP (Easy Play) krk ze standardních 25,5’‘ na 24,75‘‘. Tato drobná změna má pro vaše ruce velký význam. Snižuje vzdálenost mezi pražci pro usnadnění dosahu a zvládnutí všech akordů od A-dur až k obávanému F-dur.

Šířka nultého pražce 42 mm

Užší nultý pražec 42 mm usnadňuje hraní akordů v dolním registru pro začátečníky.

Barva výrobce
Open Pore Natural
Barva
Natural
Počet strun
6
Typ kytary
Concert
Menzura
628 mm
Výřez
Ne
Korpus
Vrstvený
Přední deska
Smrk
Zadní deska
Mahagon
Luby
Mahagon
Hmatník
Palisandr/Merbau
Šířka nultého pražce
42 mm
Počet pražců
19
Snímač
Ne
Intergrovaná ladička
Ne

Kontaktujte nás!