P00417

Na dotaz

9 800 Kč s DPH

V elektrické kytaře Classic TC najdete nástroj, který má nadčasový klasický design a ty správné prvky hudební evoluce. Classic TC, navržený Hughem Mansonem a jeho týmem Manson Guitar Works ve Velké Británii, vyvolává vášeň, jakmile ji vezmete do ruky.

Kytara navržená Mansonem

Hugh Manson vyrábí kytary již více než 30 let a získal záviděníhodnou reputaci za inovaci a kvalitu. Vyráběl elektrické kytary pro některé z nejznámějších superstar na světě, včetně Johna Paula Jonese z Led Zeppelin a Matthewa Bellameho z Muse.  Cort ve spolupráci s Hughem, vytvořili dva nové nástroje.

Ergonomický tvar těla

Tvar těla kytary MS Series byl navržen Hughem Mansonem, který zvažoval každý detail těchto nástrojů. Komfort a vzhled byly zdokonaleny elegantně tvarovaným ramenem nahoře. Zadní strana má "břicho střih" jako důležitý prvek pro pohodlí držení. Tato modifikace zadní části těla byla pečlivě rozložena bez odstranění zbytečného množství dřeva. Linie těla navrženého Mansonem jsou půvabné jak z estetického, tak i z ergonomického hlediska.

Ovládací část

Často přehlížená, ovládací část a hardware poskytují nejen funkčnost, ale významně přispívají ke zvuku kytary, stejně jako ke zlepšení zážitku z hraní. Přesná cesta přepínače byla jasně definována panem Mansonem, aby se maximalizovala hratelnost. Kobylka vybraná pro Classic TC má šest individuálních sedel určených pro zvýšení intonace a nastavení výšky strun.

Snímače Manson single-coil

Hugh Manson nastavil vysoký standard pro snímače určené pro řadu Classic TC. Stejně jako u všech svých nástrojů navrhl snímače pro tento konkrétní nástroj. V centrále společnosti Manson Guitar Works UK, kde byla navržena a oživena elektrická kytara Cort Classic TC, vytvořili sadu snímačů, které poskytuji nejen klasický vintage tón telecasterů, ale umožňují získat tóny požadované dobou moderního zvuku.

Barva výrobce
Scotch Blonde Natural
Barva
Žlutá
Typ kytary
Telecaster
Menzura
648 mm
Počet pražců
22

Kontaktujte nás!