P00695

Skladem

8 500 Kč s DPH

9 800 Kč

1 300 Kč s DPH (13%)

Nová řada Corta Grand Regal je postavena na populárním tvaru těla Grand Auditorium, které se svou velikostí řadí mezi Dreadnaught a Grand Concert. Korpus Grand Regal umožní dosáhnout plného a vyváženého zvuku. Šířka nultého pražce 45 mm je ideální pro fingerstyle. Vrchní deska je vyrobena z masivního smrku nebo červeného cedru. Luby včetně zadní desky jsou vyrobeny z Pau Ferro nebo Black Wood, což garantuje perfektní tón. Řada Grand Regal je vymakaná i v těch nejmenších detailech a hodí se do mnoha hudebních stylů. Použití různých typů dřeva také ovlivňuje vzhled a estetiku těchto nástrojů.

Grand Auditorium s výřezem

Rozměr těla Grand Auditorium spadá přesně mezi větší Dreadnought a intimnější Grand Concert. Díky tomu jsou elektroakustické kytary Cort Grand Regal ideální pro kytaristy, kteří používají různé styly a techniky a nechtějí měnit nástroje dokonalé pro jeden ze stylů.

Vrchní deska z evropského smrku

Smrk vytváří ideální rovnováhu mezi silou a flexibilitou, a proto je velice populární jako dřevo, které se hodí pro přední desky akustických kytar. Smrk je ideální pro různé hudební žánry a styly hry.

Zadní deska z masivu

Světlé, a přesto přirozené se silným a teplým středním pásmem, milované, mahagonové dřevo je po mnoho desetiletí standardem pro zadní desku a luby na špičkových akustických kytarách. Zadní deska z mahagonového masivu zvyšuje tělesnou rezonanci a pomáhá vytvářet vyšší hlasitost.

Fishman Inkbody EQ

Nový preamp od Fishman obsahuje 3-pásmový EQ, tuner s LCD displeji.

Sedlo

Kytarové sedlo vyrobené z přírodního kostního sedla pro přirozené přenášení vibrace strun do těla.

 

Barva výrobce
Natural Satin
Barva
Natural
Počet strun
6
Typ kytary
Grand Auditorium
Menzura
643 mm
Výřez
Ano
Korpus
Celomasivní
Přední deska
Smrk-masiv
Zadní deska
Mahagon-masiv
Luby
Mahagon
Hmatník
Palisandr
Šířka nultého pražce
43 mm
Počet pražců
20
Snímač
Ano
Intergrovaná ladička
Ano

Kontaktujte nás!