P00412

Na dotaz

7 930 Kč s DPH

Nová řada Cort Grand Regal vychází z populárního tvaru těla Grand Auditorium, který se nachází přímo mezi Dreadnaught a tělem Grand Concert. Tělo Grand Auditorium umožňuje získat kompletní a vyvážený zvuk. Šířka nultého prahu 45 mm je ideální pro styl fingerstyle. Cort GA nabííme v různých konfiguracích použitých materiálů pro dokonalé znění v různých hudebních stylech: smrkový top a mahagonové luby a záda, smrkový top a palisandrové luby a zadní deska a konečně cedrový top a luby a zadní deska z Australského Blackwood.

Grand Auditorium s výřezem

Rozměr těla Grand Auditorium spadá přesně mezi větší Dreadnought a intimnější Grand Concert. Díky tomu jsou elektroakustické kytary Cort Grand Regal ideální pro kytaristy, kteří používají různé styly a techniky a nechtějí měnit nástroje dokonalé pro jeden ze stylů.

Vrchní deska z cedrového masivu

Ve srovnání se smrkem má cedr mírně teplejší zvuk. Středový rozsah je mírně zdůrazňován sladšími vrcholy, takže je cedr ideální pro hráče, kteří používají techniku fingerpick a preferují mírnější a plnější zvuk.

Šířka nultého prahu 45 mm

Mírně širší krk pro pohodlnější hraní prsty.

Luby a zadní deska z Australského Blackwood

Australský Blackwood kombinuje zvuky středního pásma typické pro mahagon s jasem javoru a bohatstvím znění palisandru. Tyto všestranné vlastnosti dokonale souhlasí s cedrovou vrchní deskou. Díky této rozmanitosti je Blackwood vhodný pro hraní prsty a ostatní techniky. Tento model je postavený na přední desce z masivu.

Sedlo

Kromě přírodního kostního sedla pro přirozené přenášení vibrací strun v řadě Grand Regal jsou pro uchycení strun používané ebenové kolíky

Fishman presys EQ

3-pásmový ekvalizér, LED tuner a řízení fáze nabízí zvukovou flexibilitu a pohodlí pro různé situace, kdy je zapotřebí zesílení signálu.

Barva výrobce
Natural Satin
Barva
Natural
Počet strun
6
Typ kytary
Grand Auditorium
Menzura
643 mm
Výřez
Ano
Korpus
Polomasivní
Přední deska
Cedr-masiv
Zadní deska
Australian Blackwood
Luby
Australian Blackwood
Hmatník
Palisandr
Šířka nultého pražce
45 mm
Počet pražců
20
Snímač
Ano
Intergrovaná ladička
Ano

Kontaktujte nás!