P00413

Na dotaz

11 900 Kč s DPH

Řada Cort MR reprezentuje poslání Cortu, kterým je poskytovat nejkvalitnější tradiční nástroje s vynikajícím zpracováním a moderními prvky za bezkonkurenční cenu. Elektroakustická kytara Cort MR730 FX nabízí dreadnaughtové tělo s výřezem pro snadný přístup k vysokým pražcům a je vybavena elektronikou Fishman, která umožňuje přenos přirozeného akustickému zvuku do zesilovacího systému pro živé i nahrávací aplikace.

Přední deska z masivu

Smrk vytváří ideální rovnováhu mezi silou a flexibilitou, a proto je velice populární jako dřevo, které se hodí pro přední desky akustických kytar. Smrk je ideální pro různé hudební žánry a styly hry.

Zadní deska z masivu

Světlé, a přesto přirozené se silným a teplým středním pásmem, milované mahagonové dřevo je po mnoho desetiletí standardem pro zadní desku a luby na špičkových akustických kytarách. Zadní deska z mahagonového masivu zvyšuje tělesnou rezonanci a pomáhá vytvářet vyšší hlasitost.

Povrchová úprava

Vysoce kvalitní povrchová úprava je silná a odolná proti poškrábání a zároveň je lehká pro zlepšení přirozené akustické rezonance těla pro plný a bohatý tón.

Ladící mechaniky Grover

S ladícím poměrem 18: 1 zajišťují ladící mechaniky Grover přesné a pohodlné ladění.

Prémiová rozeta Abalone

Rozeta kytary Cort MR730 FX je vyrobená z palisandrového dřeva zakončeného dvěma Abalone rozetami pro jedinečný vzhled, který dodává eleganci a nádech moderního umění.

Sedlo

Kytarové sedlo vyrobené z přírodního kostního sedla pro přirozené přenášení vibrace strun do těla Cort MR730 FX

Elektronika Fishman s podkobylkovým snímačem Fishman matrix

Fishman Prefix plus-T se 4-pásmovým ekvalizérem, tunerem LED a přepínáním fáze, umožňuje kytaristům přizpůsobit a nastavit přirozený zvuk nástroje v jakémkoliv hudebním prostředí.

Barva výrobce
Natural
Barva
Natural
Počet strun
6
Typ kytary
Dreadnought
Menzura
643 mm
Výřez
Ano
Korpus
Polomasivní
Přední deska
Smrk-masiv
Zadní deska
Mahagon-masiv
Luby
Mahagon
Hmatník
Palisandr
Šířka nultého pražce
43 mm
Počet pražců
20
Snímač
Ano
Intergrovaná ladička
Ano

Kontaktujte nás!