FX-JJF319

Skladem

1 099 Kč s DPH

1 236 Kč

137 Kč s DPH (11%)

JOYO Green Legend je kytarový efekt typu overdrive, který simuluje přetížený lampový zesilovač. Zní to příjemně a přirozeně. Green Legend je efekt, který dokáže efektivně změnit zvuk vaší kytary v rockové monstrum dvěma způsoby. První z nich je, když použijete Green Legend jako typickou krabičku overdrive, a druhá je jako "doplněk" ke zvuku na kanálu crunch. Nepochybně je to kytarový efekt, který se stane nedílnou součástí vašeho pedalboardu, jedinou věc, kterou musíte udělat, je vyzkoušet JOYO Green Legend.


Řada Ironman se vyznačuje malou velikostí, dokonalým zpracováním a speciálně navrženým mobilním krytem pro potenciometry, který chrání potenciometry před poškozením a nechtěným nastavením.
Vzhled každého z efektů série Ironman je vědomý design, který vychází z podoby jednoho z nejznámějších super hrdinů z komiksu známého amerického vydavatelství. Stejně jako brnění Ironmana, šasi je vyrobeno z tlusté kovové vrstvy, která ovlivňuje životnost efektů Ironman JOYO. Každý efekt ze série Ironman má skutečný bypass přepínač, který významně ovlivňuje kvalitu zvuku s velkým počtem kombinovaných efektů v pedalboardu. Knoflíky potenciometrů řady Ironman jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího plastu, jsou odolné proti mechanickému poškození a vyznačují se promyšlenou barvou a velikostí knoflíků, což ovlivňuje vynikající viditelnost nastavení zvuku při použití efektu. Speciální diody umístěné na kovovém pouzdru vedle knoflíků potenciometrů informují uživatele o aktivaci efektu, zatímco po zavření krytu osvětlují nápis JOYO. Každý z efektů JOYO Ironman nabízí nejvyšší kvalitu zvuku díky nejkvalitnějším miniaturním elektronickým komponentům umístěným v pouzdru s tak malými rozměry. Stačí si vzít ze série Ironman nějaký efekt, abyste viděli, jak dobře jsou tyto efekty vytvořeny, a propojení těchto efektů se zesilovačem ukáže, že výroba JOYO na Dálném východě se neodchyluje od nejvyšších světových standardů a dokonce v některých bodech je překračuje.

Kontaktujte nás!