FX-JJF323

Skladem

1 340 Kč s DPH

1 560 Kč

220 Kč s DPH (14%)

JOYO WoodenSound je stručně řečeno skvělý akustické kytarový simulátor. Mění elektrické kytary na akustické pouhým stiskem spínače opatřeného true bypass. WoodenSound rozšiřuje rozsah kytarových tónů bez nutnosti mixovat nebo měnit kytaru při hraní na jevišti. Efekt má několik potenciometrů (High, Mid, Bass, Volume), které vám umožní přesně vyjádřit zvuk, který potřebujete. Je to úžasný efekt, který svými vlastnostmi přesahuje efekty stejné cenové kategorie. Na rozdíl od většiny akustických simulátorů dává skutečný zvuk akustické kytary. Zavádí malou rezonanci, zpoždění a sborový efekt, což má za následek dokonalý akustický zvuk bez nutnosti měnit kytaru mezi písněmi. Při aplikaci WoodenSound s jistotou překvapí nejen vás, ale i diváky pod pódiem.

Ukázka: Link Youtube


Řada Ironman se vyznačuje malou velikostí, dokonalým zpracováním a speciálně navrženým mobilním krytem pro potenciometry, který chrání potenciometry před poškozením a nechtěným nastavením.
Vzhled každého z efektů série Ironman je vědomý design, který vychází z podoby jednoho z nejznámějších super hrdinů z komiksu známého amerického vydavatelství. Stejně jako brnění Ironmana, šasi je vyrobeno z tlusté kovové vrstvy, která ovlivňuje životnost efektů Ironman JOYO. Každý efekt ze série Ironman má skutečný bypass přepínač, který významně ovlivňuje kvalitu zvuku s velkým počtem kombinovaných efektů v pedalboardu. Knoflíky potenciometrů řady Ironman jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího plastu, jsou odolné proti mechanickému poškození a vyznačují se promyšlenou barvou a velikostí knoflíků, což ovlivňuje vynikající viditelnost nastavení zvuku při použití efektu. Speciální diody umístěné na kovovém pouzdru vedle knoflíků potenciometrů informují uživatele o aktivaci efektu, zatímco po zavření krytu osvětlují nápis JOYO. Každý z efektů JOYO Ironman nabízí nejvyšší kvalitu zvuku díky nejkvalitnějším miniaturním elektronickým komponentům umístěným v pouzdru s tak malými rozměry. Stačí si vzít ze série Ironman nějaký efekt, abyste viděli, jak dobře jsou tyto efekty vytvořeny, a propojení těchto efektů se zesilovačem ukáže, že výroba JOYO na Dálném východě se neodchyluje od nejvyšších světových standardů a dokonce v některých bodech je překračuje.

Kontaktujte nás!