P00236

Na dotaz

14 900 Kč s DPH


ks

Korg D1 Ti dává pocit hry na klasickém grand piano ve Tvém vlastním pokoji nebo stage. Odlehčené tělo a chybějící reproduktory garantují větší mobilitu, díky tomu je digitální piano Korg D1 perfektní jak pro denní cvičení doma, tak i pro živá vystoupení. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Korg D1 je elektronické stage piano ze série D1. Digitální piano garantuje realistické znění a odezvu zároveň v nízké i vysoké části a to díky japonské klaviatuře RH3 známé z nejvyšších modelů Korg. D1 nabízí 30 úžasných vestavěných zvuků, 128 hlasovou polyfonii, funkci transpozice a ladění, což je v pianu této třídy samozřejmost.

Digitální piano Korg D1 nabízí vestavěné efekty: Brillance, Reverb a Chorus s nastavitelnou třístupňovou intenzitou. Na palubě najdete taky metronom, který Vám pomůže pří cvičení. Kromě standartních výstupů Line Out 6,3 mm pro levý a pravý kanál, Korg D1 nabízí MIDI IN a OUT, sluchátkový výstup a vstup pro dumper pedál, který je součástí balení. Dále kromě sustain pedálu v balení Korg D1 najdete stojan na noty a napájecí adapter.  

Rozměry 1327 x 375 x 328 mm

Hmotnost: 16 kg

Barva: Černá

Barva
Černá
Počet kláves
88

Kontaktujte nás!