P00004

Produkt již není v nabídce

Náhradní produkt

Native Instruments TRAKTOR KONTROL S2 MK3

Na dotaz
7 389 Kč

TRAKTOR KONTROL S2 je kompletní a nekompromisní 2-deckovy DJsky systém, který je plně integrován se softwarem TRAKTOR DJ pro obsluhu přímo z vašeho iPadu i iPhou a umožňuje tak fyzickou kontrolu mobilního DJ setupu. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Profesionální kontrolér DJ

TRAKTOR KONTROL S2 je kompletní a nekompromisní 2-deckovy DJsky systém, který je plně integrován se softwarem TRAKTOR DJ pro obsluhu přímo z vašeho iPadu i iPhou a umožňuje tak fyzickou kontrolu mobilního DJ setupu.

Hlavní vlastnosti:

-          2 – deckový kontrolér, zvuková karta, software TRAKTOR

-          Funguje jako Plug-and-play se SW TRAKTOR DJ pro iPhone a iPad

-          Vylepšená, odolnější konstrukce, více funkcí hraní a moderní vzhled

Kompaktní, mobilní a intuitivní, rekonstruovaný TRAKTOR KONTROL S2 nabízí konstrukci 2 + 1 – 2 decky, Remix decky a profesionální mixer s multiefekty. Obsahuje plnou verzi SW Traktor Pro 2.

TK S2 je oblíbený u topových DJů, kteří mixují tracky v Remix Decku, používají looper, a CUE a taky přes 30 efektů. Nahrávání mixtapů už není problémem, stačí jedno kliknutí a Mix Recorder okamžitě uloží mix. Remix Decky Traktor Pro 2 umožňují úžasné živé remixování a přearanžování tracků pomocí až 64 loopů a one-shot sample. Stačí odpálit Remix Decky, aby zmizely hranice mezi DJ-ingem a live act.

Odolný a mobilní TRAKTOR KONTROL S2 je dokonalým řešením pro DJe všech profilů. Nabízí jednoduchý přístup ke všem základním funkcím SW přes knoby a osvětlená tlačítka RGB což umožňuje plnou kontrolu zároveň v temných klubech. Dva kvalitní jog wheely s disky z high endového hliníku zaručují přesné ovládání tracků, jednoduchý pitch bending a změnu beatů. 

Systémové požadavky:

Windows 7 nebo 8 (aktuální Service Pack, 32/64 Bit), 2,0 GHz Intel Core 2 Duo nebo AMD Athlon 64 X2, 2 GB RAM (doporučené 4 GB)
Mac OS X 10.7 nebo 10.8 (nejnovější aktualizace), Intel Core 2 Duo, 2 GB RAM (doporučené 4 GB)

Monitor s rozlišením 1024x768, USB 2.0, 1 GB diskového prostoru, přístup k rychlému 

Kontaktujte nás!

Příslušenství 2