P00005

Produkt již není v nabídce

Náhradní produkt

Native Instruments TRAKTOR KONTROL S4 MK3

Skladem
22 789 Kč

Vlajkový TRAKTOR KONTROL S4, je 4-kanálový DJ systém all-in-one, kterému důvěřují profesionálové. V současné době má S4 nejnovější funkce, které Vám pomůžou dosáhnout ještě vyšší level mixu. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Profesionální kontroler DJ

Vlajkový TRAKTOR KONTROL S4, je 4-kanálový DJ systém all-in-one, kterému důvěřují profesionálové. V současné době má S4 nejnovější funkce, které Vám pomůžou dosáhnout ještě vyšší level mixu.

Hlavní vlastnosti:

-          4 – deckový kontroler, zvuková karta, software TRAKTOR

-          Funguje jako Plug-and-play se SW TRAKTOR DJ pro iPhone a iPad

-          Vylepšená konstrukce, zvýšená funkcionalita hraní, a moderní vzhled

 

Rekonstruovaný TRAKTOR KONTROL S4 je DJ systémem prémiové třídy vymyšleným především pro TRAKTOR, který spojuje HW a SW do dokonalé harmonie. S4 je 4-kanálový mixer, zvuková karta 24 bit/96 kHz, intuitivní interfejs a software Traktor Pro 2 s Remix decky. Je to ideální sestava pro DJ, kteří vyžadují vysokou funkcionalitu a mobilitu.

TRAKTOR KONTROL S4 je připravený k použití ihned po vytažení z obalu. Nabízí mix 4 decků díky sekci Deck Control, kvalitní 3 frekvenční EQ a filtr knob pro všechny kanály, Remix Deck tlačítka a 2 sekce efektů. To není všechno – S4 má barevná tlačítka RGB spouštěcí CUE body, loopy, sample a tlačítka FLUX MODE pro každý deck.

TRAKTOR KONTROL S4 je perfektní pro cestující DJ. TRAKTOR PRO se synchronizuje se softwarem TRAKTOR DJ na iOS a umožňuje přípravu setlistu již během cesty.

Precizní rozmístění vstupů a výstupů umožňuje připojení gramofonů, CD přehrávačů, instrumentů, MIDI a dalších, což odstraňuje všechny překážky při tvoření. Pokud milujete vinylové desky, můžete rozšířit S4 o SCRATCH paket – software TRAKTOR SCRATCH PRO 2 i disky s TIMECODEM.

Remix Decky Traktora Pro 2 umožňuji úžasné živé remixování a přearanžování tracků s pomocí až 64 loopů a one-shot sample. Stačí odpálit Remix Decky aby zmizely hranice mezi DJ-ingem a live act. Hotové Remix Sety od topových artistů můžete stáhnout on-line!

Přesné ovládání tracků, jednoduchý pitch bending a změnu beatů.

Systémové požadavky:

Windows 7 nebo 8 (aktualní Service Pack, 32/64 Bit), 2,0 GHz Intel Core 2 Duo nebo AMD Athlon 64 X2, 2 GB RAM (doporučené 4 GB)
Mac OS X 10.7 nebo 10.8 (nejnovější aktualizace), Intel Core 2 Duo, 2 GB RAM (doporučené 4 GB)

Monitor s rozlišením 1024x768, USB 2.0, 1 GB diskového prostoru, přístup k rychlému internetu.

Kontaktujte nás!

Příslušenství 2