All4sound - osobní odběr

3letá záruka pro každého 

Za kvalitou našeho zboží si stojíme, ale v případě, že by tvůj parťák vypověděl službu, máme pro tebe 3letý záruční program. Tříletý záruční program platí pro každého automaticky a je zcela zdarma.   

 

GLS

30dnů na vrácení zboží 

Není to láska na první tón? Nevadí. Může se stát, že se netrefíš do správné noty, ale žádný strach! S prodlouženou lhůtou na vrácení zboží máš dostatek času ověřit si, zda ti objednané zboží vyhovuje a případně nepoškozené zboží vrátit ve 30denní lhůtě.

 

PPL

Doprava nad 3000kč zdarma 

Pokud objednáš zboží nad 3000kč dopravu vezmeme na sebe, a to u všech přepravců a typů dopravy. Zde podrobněji o možnostech a způsobech dopravy.

  

Uloženka

S výběrem ti pomůžeme

Ukážeme ti cestu! Náš tým je tvořen zapálenými muzikanty a práce v oblasti hudby nás naplňuje. Víme, co prodáváme, a proto se neváhej obrátit se na nás a společně vybereme co je pro tebe nejlepší. Hudebniny jsou specifický segment a zejména pro začátečníky může být výběr obtížný, ale rádi tě tímto světem provedeme.

  

Uloženka

Přes 5000 výdejních míst 

Spolupracujeme s předními dopravci a jejich výdejními místy, díky čemuž si můžeš vyzvednout zásilku kousek od tvého bydliště. Zahrnujeme všechny ověřené dopravce jako Zásilkovna, Uloženka, Česká pošta, GLS a PPL. 

 

  

Balík na poštu

Široká nabídka 

Jsme napojeni na širokou distributorskou síť a každým dnem rozšiřujeme naši nabídku a přidáváme nové produkty a značky. Žijeme hudbou a baví nás objevovat nové nástroje a techniku. U nás najdeš i zboží, které ostatní prodejci nemají. Kromě známých značek nabízíme i produkty menších nebo nových výrobců. Pokud jsi zrovna nenarazil na zboží, které hledáš, ozvi se nám! Je pravděpodobné, že čeká na přidání. 

 

Balík na poštu

Nejnižší ceny

Hudebniny nevnímáme pouze jako obchod, je to pro nás také poslání, a proto nastavujeme férové ceny, ve většině případů nejlevnější na trhu. Máš kapelu, je vás více, nebo se u nás chystáš nakupovat pravidelně? Ozvi se a domluvíme se na spolupráci, a ještě lepších cenách.  

 

Balík na poštu

Novinky máme jako první! 

Novinky jako první u nás! Úzce spolupracujeme s distributory a výrobci, díky čemuž ti můžeme nabídnout nově představené produkty jako první! Na aktuální novinky se mrkni ZDE

 

Balík na poštu

Věrnostní program

Když se zaregistruješ do věrnostního programu sbíráš body, které proměníš v peníze na nákup. Více o věrnostním programu ZDE a registrovat se můžeš ZDE. Body získáváš nejen za nákup ale také za hodnocení produktů!