Hotově nebo kartou v naší provozovně

Platbu v hotovosti, či bezkontaktně kartou můžete provést při osobním odběru v naší provozovně ve Frýdku-Místku. Tento způsob platby není zpoplatněn.

Hotově nebo kartou u dopravce (dobírka)

Platbu za objednávku můžete provést hotově nebo platební kartou u dopravce nebo na pobočce Uloženky / WEDO. Při platbě v hotovosti si prosím připravte přesnou částku, urychlíte tím převzetí zásilky, jelikož dopravce nemusí mít u sebe drobné. Maximální částka dobírky činí 60000 Kč. Tento způsob úhrady je zpoplatněn paušální sazbou 49 Kč.

On-line platba

Rychlý, snadný a bezpečný způsob platby za objednávku, který můžete provést v druhém kroku košíku. Všechny platby probíhají prostřednictvím systému GoPay. Po potvrzení objednávky budete přesměrováni na příslušnou stránku k provedení platby a o výsledku budete informováni.  Informaci o provedené platbě obdržíme během několika minut a ihned přistoupíme k realizaci objednávky. Pokud se Vám platbu z jakéhokoliv důvodu nepodaří uskutečnit a budete chtít způsob platby změnit, neváhejte nás kontaktovat. Tento způsob platby není zpoplatněn.

Bankovním převodem

Pokud zvolíte tento způsob platby, po uzavření objednávky Vám pošleme prostřednictvím e-mailu platební údaje pro bankovní převod. Po připsání platby na náš účet (může to trvat 1 - 3 dny) Vám objednávku budeme expedovat dle zvoleného způsobu přepravy. Náš bankovní účet je vedený u Raiffeisenbank a.s. Tento způsob platby není zpoplatněn.

PayPal

Jednoduchá a rychlá platba prostřednictvím účtu PayPal. O provedené platbě jsme informováni během několika minut a ihned přistoupíme k realizaci objednávky. Tento způsob platby není zpoplatněn.

Splátky

Na této možnosti platby ještě pracujeme