Myšlenka o otevření eshopu s hudebními nástroji se mi toulala hlavou několik let. Mým hlavním cílem bylo vytvořit na trhu nabídku hudebních nástrojů, které budou dostupné jak pro amatéry, tak pro profesionály v konkurenčních cenách.  Udělal jsem pár kroků, k realizaci tohoto plánu, ale vždy se objevila nějaká překážka a nebyl jsem spokojený s možným řešením. Uplynulo dost času, než se mi podařilo uzavřít dohodu přímo s výrobci nebo distributory jednotlivých značek a přesvědčit je k navázání úzké spolupráce.

Právě proto jsem první prodej nástrojů zahájil teprve na podzim roku 2016 prostřednictvím portálu aukro.cz a v roce 2017 jsem založil firmu All4sound, zaregistroval jsem doménu a začal práci na tvorbě eshopu. Chtěl bych, aby byl internetový obchod přehledný a poskytoval všechny funkce potřebné pro koncového uživatele. Testoval jsem několik typů eshopů a zaznamenával jsem si vychytávky v různých e-obchodech, kde jsem sám nakupoval, než jsem se rozhodl pro variantu, kterou právě vidíte. Je pro mě velmi důležité, aby eshop all4sound.cz poskytoval všechny funkce, které si přejete a budu rád za každou zpětnou vazbu, kterou můžete zadat zde.     

Proč nakupovat na all4sound.cz?

  • Zboží přímo od výrobce - abychom Vám byli schopni nabídnout konkurenční ceny, snažíme se maximálně zkrátit dodavatelský řetězec, a právě proto nabízíme zboží přímo od výrobce nebo evropského importéra, či distributora.
  • Doprava zdarma - většina internetových obchodů se snaží konkurovat cenou, aby jejich nabídka vypadala zajímavě na srovnávacích portálech. Teprve při nákupu zjistíte, že k ceně zboží musíte připočítat dopravné, balné a jiné příplatky a ve finále je konečná cena zboží zcela jiná. V All4sound nabízíme dopravu zdarma při využití služby GLS a neúčtujeme další poplatky za balné, platbu kartou nebo vlastní odběr.
  • Novinky každý týden - úzce spolupracujeme s výrobci a distributory a všechny novinky okamžitě přidáváme do naší nabídky. Neustále pracujeme nad rozšiřováním našeho portfolia o další značky, a proto zde najdete každý týden nové produkty.
  • Akční produkty za skvělé ceny - účastníme se cenových akcí u výrobce a samozřejmě je poskytujeme i všem potencionálním zákazníkům.
  • Důvěryhodnost – jak často se Vám stalo, že jste objednali pro někoho blízkého dárek, nebo pro sebe objednali vysněný nástroj a najednou jste obdrželi zprávu – bohužel zboží nemáme skladem a dodací lhůta se prodloužila z 24 hodin na 14 dnů? Chceme se vyhnout takovým případům a proto aktualizujeme on-line dostupnost zboží. I přes to, pokud si chcete být stoprocentně jisti o dostupnosti Vámi vybraného produktu, neváhejte nás před objednávkou kontaktovat.